בין אם יש לכם כלב, תוכי או חתול – ישנם כמה שירותים שעליכם לוודא שהמרפאה הווטרינרית שלכם יכולה לספק לכם, על מנת שתוכלו להבטיח איכות חיים גבוהה יותר עבור חיות המחמד שלכם. אז אילו קריטריונים כדאי לשקול כשאתם רוצים לבחור מרפאה וטרינרית?

מרפאה וטרינרית שעומדת בקריטריונים של משרד החקלאות

שירותי הווטרינריה נמצאים תחת פיקוחו של משרד החקלאות. זאת אומרת, שכל וטרינר ו/או מרפאה לבעלי חיים חייבים לעמוד בקריטריונים השונים אותם קבע המשרד ולכן, כשאתם מחפשים ובודקים מרפאות וטרינריות עבור חיית המחמד שלכם, מומלץ לוודא שכל מרפאה שאתם שוקלים להשתמש בשירותיה, אכן עומדת בכל הקריטריונים של משרד החקלאות ובמידה ולא, הורידו אותה מהרשימה שלכם, אפילו אם אתם מוצאים שהכלב שלכם מגיב בצורה חיובית מאוד כלפי הווטרינר במרפאה.

חיסונים ואבזור רפואי

בכל הנוגע לשירות, מרפאה וטרינרית צריכה לספק לכם טווח רחב של שירותים רפואיים עבור חיית המחמד שלכם. בין השירותים הנפוצים ביותר המוענקים לחיות מחמד, ניתן למצוא בעיקר מגוון חיסונים שנתיים ועונתיים, שעליכם להקפיד שהכלב או החתול שלכם מקבלים באופן עקבי וסדיר. לכן, חשוב לבדוק שהמרפאה הווטרינרית שתבחרו אכן מספקת שירות חיסונים מקיף, בין אם מדובר בגור שרק נולד או בבעל חיים מבוגר יותר. בנוסף, מרפאות וטרינריות דואגות גם לטיפולי סירוס ועיקור, שאותם ממומלץ לבצע בחיות מחמד, בכדי למנוע מחלות, תוקפנות ותופעות נוספות שמופיעות בהגיעם לגיל בגרות. סירוס ועיקור הינם תהליכים קצת יותר מורכבים מחיסון רגיל ולכן, כדאי שתהיה לכם מרפאה מוכרת עם וטרינר שאתם ובעל החיים כבר מכירים, כדי להקל עליו ועליכם את התהליך.

שירותי חירום

זה יכול לקרות בכל זמן ובכל מקום – פתאום הכלב מתחיל לצלוע, פתאום החתול מתחיל להקיא ואתם לא בטוחים איך לפעול וכל מה שברצונכם לעשות, הוא לראות כיצד אתם יכולים לעזור לחבר הכי טוב שלכם. במידה וזה קורה ביום חול ובשעות היום – הפתרון הוא פשוט ואפשר לרוץ למרפאה במהרה. אבל במידה וזה קורה בשעות הלילה או בסופי שבוע, אתם עלולים למצוא את עצמכם במצב של חסר אונים מוחלט. לכן, כדאי למצוא מרפאה שמעניקה גם שירותי חירום בעת הצורך או לפחות כזו שתוכל להפנות אתכם לבתי חולים וטרינרים וללוות אתכם באופן מקצועי גם אחרי.

בד”ר די אנחנו מספקים מגוון רחב של שירותים וטרינרים שונים! נשמח לעמוד לשירותכם ולשירות בעל החיים שלכם בעת צרה. מוזמנים לפנות אלינו בטלפון או פשוט להגיע עם חיית המחמד שלכם למרפאה שלנו בכפר סבא.