רפואת שיניים לכלבים וחתולים רפואת שיניים לכלבים וחתולים

צחצוח שיניים לבעלי החיים שלנו היא לא משימה פשוטה ולכן קשה להתמיד בה באופן יום יומי. תארו לכם, כיצד היו נראות השיניים והחניכיים שלכם אילו לא הייתם מצחצחים שיניים? עכשיו חישבו על חיות המחמד שלכם. חשוב מאד לא להירדם בשמירה, ולפתח מודעות בנוגע להיגיינת הפה שלהם.

לרוב, אין אנו יודעים אם הכלב או החתול שלנו סובלים מכאב שיניים, מכיוון שאין להם כמובן את היכולת לומר לנו, וגם כי מטבעם, למען ההישרדות בלהקה, הם טובים בלהסתיר כאב ומחלות.

ריח רע אצל כלבים – למה זה קורה?

לכן, לעיתים קרובות הבעלים מגלים את הבעיה בשלבים מאוחרים- כשהפה כבר מסריח, כשבעל החיים מתקשה באכילה, או במקרים חמורים ומסוכנים,  כשהחיידקים האוראליים כבר מצאו את דרכם אל תוך מערכת הדם ופגעו באיברים כמו הלב, הכבד והכליות. טיפול באבן שן הוא אינו עניין של אסתטיקה בלבד אלא עניין בריאותי של ממש!

לצורך כך, אנו במרכז הוטרינרי ד”ר די מבצעים ניקויי אבנית, טיפולי שיניים וחניכיים, עקירות רגילות ועקירות כירורגיות. בשונה מבני אדם, כל טיפולי השיניים לחתולים ולכלבים מבוצעים תחת הרדמה קלה ורדודה. אנו משתמשים בטכניקות הרדמה מהבטוחות שיש, הנהוגות גם בבתי חולים הומאניים (של בני אדם).

בריאות הפה אצל כלבים

לשירותכם, צוות המרפאה מציע ייעוץ והכוונה בכל הנוגע לשמירת בריאות הפה, השיניים והחניכיים של בעל החיים שלכם. שמירה והקפדה על שגרת טיפולים נכונה יכולה למנוע מחלות וסבל רב אצל חיות המחמד שלכם ולעכב משמעותית את הצורך בניקוי אבנית וטיפול שיניים תקופתי.

לייעוץ ובדיקה אתם מוזמנים לתאם תור במרפאתנו

חייגו אלינו – 09-7675152 ונשמח לעמוד לשירותכם :)