רפואה מונעת שירותי פואה מונעת - מרפאה וטרינרית בכפר סבא

השירות הראשוני והבסיסי ביותר שאנחנו, בתור מרפאה וטרינרית יכולים לספק, הוא שירות רפואה מונעת. רפואה מונעת היא תחום בווטרינריה, וברפואה בכלל העוסק בטיפולים המונעים מחלות עתידיות, גילוי מוקדם של מחלות ומניעת סיבוכים אפשריים העלולים להתרחש.

כאשר מגדלים בעליי חיים חשוב לתת להם את כל הטיפולים המונעים, על מנת להפחית את  הסיכון להידבקות במחלות שונות. חשוב לציין כי חלק מהמחלות נגדן מחסנים ומטפלים ברפואה מונעת, קטלניות ואינן ניתנות לטיפול לאחר שהתפרצו, ולכן חשוב למנוע אותן.

בנוסף, חשוב לדעת שחיסונים שגרתיים מתחזקים את המערכת החיסונית ומשאירים אותה “ערנית” ויצרנית, מה שמחזק את היכולת להלחם במחלות ככלל ולא רק במחלות נגדן ניתן החיסון.

למעבר לחיסוני כלבים לחצו

 בדיקות מקיפות של חיית המחמד

כחלק משירות רפואה מונעת, נתחיל בבדיקה פיזיקלית. על ידי בדיקת חיית המחמד שלכם נוכל לשלול או לגלות בעיות שונות, ולמגרן טרם התפרצות. לאחר מכן נמשיך בחיסונים השגרתיים.

כמו כן, גם שמירה על בעלי החיים שלנו מטפילים חיצוניים כגון פרעושים וקרציות היא רפואה מונעת השומרת עליהם ועלינו ממחלות, אשר חלקן מסוכנות, המועברות על ידי אותם טפילים.

למידע על טיפול בקרציות ופרעושים לחצו

מעבר לכך, אנו במרפאה וטרינרית ד”ר די מציעים ייעוץ והדרכה בנושאים שונים היכולים לעזור לכם למנוע מחלות ומצבים רפואיים הדורשים טיפול בעתיד כגון: ייעוץ תזונתי והדרכה לגביי שמירה על משקל תקין, ייעוץ וטיפול בחיות מחמד מבוגרות הדורשות יחס המתאים לגיל השלישי, ייעוץ והדרכה לבעלי חיות מחמד חדשות בבית- מה מותר ומה אסור, מה כדאי, וממה כדאי להימנע.

הקפדה על רפואה מונעת תעזור לשמירה על בריאות בעלי החיים שלכם ויתר בני הבית, תמנע עוגמת נפש וסכנה לחיות המחמד. הרפואה המונעת ממזערת את העלויות שעלולות לצוץ עקב טיפול במחלות עצמן, שלא נדבר על מצבי חירום, אשפוזים וכו’.

לזימון תור לרפואה מונעת לחץ

לייעוץ ובדיקה, אתם מוזמנים לתאם תור במרפאתנו ונשמח לעמוד לשירותכם :)